Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(36)
>
(36) Marta
Mon, 11 May 2015 19:51:10 +0000
url 

Ciekawa strona. Prowadźcie ją dalej i nie przejmujcie się krytykantami :)

(35) bogdan
Sat, 18 April 2015 14:18:55 +0000
url  email

Ale czar? Urok wsi i natury jak wiele .
Laski fajne z wolnym czasem. Przybywajcie, gospodarze zawsze razem ot przygody czas...hehehi

(34) pomtech
Wed, 1 April 2015 08:59:15 +0000
url  email

Zapraszam do nas!

(33) niskie tatry
Tue, 31 March 2015 16:42:10 +0000
url  email

Zapraszamy!

(32) bogdan
Sat, 7 March 2015 23:32:38 +0000
email

jaka zima ? a gdzie sanie? w stodole bez ruchu ...oj marzenia nic nie kosztuja!!!

(31) Tomek
Mon, 2 March 2015 23:16:15 +0000
url 

Góry sanie zima czego chcieć więcej.

(30) bogdan
Sat, 28 February 2015 01:28:45 +0000
url  email

ale czad??? czuc ten zad ... i jeszcze widac wiekszy zaddd!!!!:)

(29) Finbar
Wed, 11 February 2015 13:21:30 +0000
url  email

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(28) adam
Mon, 9 February 2015 17:26:24 +0000
url  email

Pozdrawiam i zapraszam do nas!

(27) andrzej
Sat, 20 December 2014 11:09:13 +0000
email

tak sie bawic ??? przejrzystości brak!!!

>